Стабільність напруги — гарантія безпеки для електроприладів

Більшість одиниць сучасної електротехніки дуже чутливі до перепадів напруги в електромережі і не мають власних стабілізаторів. Якщо в будинку трапиться такий несподіваний перепад, то це може привести до плачевних наслідків — може погоріти вся техніка, або того гірше — може виникнути пожежа. Ще одним неприємним моментів в такій ситуації є те, що погоріла при цьому техніка не підлягає гарантійному ремонту, оскільки не було дотримано допустимий режим роботи приладу. Щоб не допустити такої катастрофи, необхідно встановити в будинку стабілізатор напруги.

Стабільність напруги - гарантія безпеки для електроприладів

Стабільність напруги — гарантія безпеки для електроприладів

Вітчизняний стабілізатор — відмінне співвідношення ціна/якість

Сучасний ринок електрообладнання пропонує масу варіантів вирішення проблеми нестабільної напруги. Ми ж пропонуємо вам звернути увагу на вітчизняний стабілізатор напруги ампер 12-1/40, який виробляє компанія Елекс. Цей стабілізатор можна з успіхом встановлювати в квартирах, приватних будинках і заміських дачах, де ризик виникнення перебоїв з електрикою надзвичайно високий. Пристрій має сучасний дизайн і зручну панель управління, яка виконана у вигляді клавіш і ЛІД дисплея.

Особливості стабілізатора ЕЛЕКС

Відмітна особливість даного пристрою — це практично безшумна робота. Цього вдалося досягти шляхом застосування симісторних ключів швейцарського виробництва. Крім безшумності така система характеризується високою швидкодією, а також тривалим терміном безперебійної роботи. Згідно із запевненнями виробника, термін служби агрегату становить 12 років. Апарат оснащений парою вентиляторів, але вони включаються виключно при дуже високих навантаженнях.

Стабілізатор продовжує життя електроприладів

Фахівці відзначають ще одна перевага використання стабілізаторів. Справа в тому, що кожна одиниця електротехніки розрахована на коректну роботу при конкретних показниках електромережі. Стабілізатор напруги дозволяє всім пристроям працювати в так званому щадному режимі, при якому ресурс значно збільшується. Крім того, використання стабілізаторів у всіх випадках призводить до певної економії електроенергії, що також є важливим фактором в часи економічної нестабільності.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.